Kahin Ve Firavun Doktor!

13 Şubat 2019

Doktorlar arasında bir şey yaygınlaştı, bir kehanet “çocuğun sakat olacak, drown sendromlu olacak” falan.. Filanca meşhur hastane, en ünlü en pahalı doktor.. Ve yine aynı kehanet.. ama bu defa Aile inançlı. Allaha iman ediyor bu aile, kehanete değil. Ve çocuğun aldırılmasını/öldürülmesini reddediyor. Doktor aşırı ısrar ediyor.. İnanç galip geliyor ve çocuk sağlam doğuyor ve doktorun kehaneti kof çıkıyor. Çocuk sağlıklı oluyor maşallah..

Şimdi akla bir sürü soru geliyor..

Doktor hastaya “senin çocuğun sakat doğacak onu aldır” dedi ve kadın “Hayır Allaha tevekkül ettim aldırmayacağım” demesine karşılık doktordan “tamam sen bilirsin sonucuna da katlanırsın” diyecek yerde.. Doktor ısrarla ve şiddetle neden o çocuğun aldırılmasını/öldürülmesini neden ister? Bunun için hastaya neden şiddetli baskı üstüne baskı uygular !?

Muhtemel cevaplar :

Çünkü doktor yalan söylediğini yani salladığını biliyor. Bu duruma gelmişken Eğer kadın çocuğunu aldırmazsa yalanı ortaya çıkacak. Çünkü çocuk sağlıklı doğacak ve doktora hesap sorulacak. Ve soruldu.

Bundan önce onlarca yüzlerce çocuğu aldırdı ve hiçbirinde doktorun teşhisinin doğruluğu sınanamadı. Çünkü aileler Allaha değil doktora inanmışlardı ve çocuklar parçalanarak ana rahminde katledildi..

Allah: Ana rahminde ne olduğunu ancak ben bilirim” “Gaybi geleceği benden başkası bilemez”

Ikinci soru: Doktor neden bu çocukları öldürmek istesin?

a) ideolojik nedenler olabilir. Doktor dindar ailelerin nüfusunu kırmak istiyordur belki bunun için gizli mihraklardan ödeme alıyordur..!?

b) Doktor kürtaj parasına tamah ediyordur..!?

c) Doktor bir çeşit fantazi geliştirmiş olabilir. “gelecekten haber vermek, kehanette bulunmaktan ve bu korkunç kehaneti karşısında ailenin önünde kıvrandığını, yalvardığını görmekten” haz alıyordur..!?

d) “Doğacak çocuğun nasıl bir hastalığa yakalanacağını bile anlayacak kadar büyük bir doktor!” olduğunu lanse etmeye çalışıyordur ! Hatta bu konuda şehir efsanesi türünden bir üne kavuşmuş bu sayede malı götürüyordur.
Tani sahte karizmayı çizdirmemek için kendisine mutlak itaat istiyor. Astığı astık kestiği kestik olacak!!

Ahir kelam: Inançlı bir ananın doğuracağı bir Musa bebek bu kahin ve firavun doktorun tahtını başına geçirecek bir gün.. Bekliyoruz

Isa erdoğan 13.02.2019

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.